Ayak Masaj Otomatı

ayak-masaj-otomati

Ayak Masaj Otomatı

Parayla çalışan ayak masaj Otomatı bu cihaz ile sermaye gerektirmeden kendi işinizin patronu olacaksınız ve çok karlı bir küçük yatırım yapmış olacaksınız.
İşçi çalıştırmadan sigorta, yol- yemek ödemeden ufak bir yatırımla sürekli gelir getiren bir iş kurmanız mümkün, isterseniz daha sonra işinizi büyütedebilirsiniz, yapmanız gereken sadece cihazı koyacak yeri bulmak

ayak masaj Otomatı tamamen ticari amaç için düşünülmüş para veya jeton atılarak çalıştırılan bir cihazdır.
Cihazın çalışma süresini sizler 1.5, 2, 2.5, 3 dk.ya kadar ayarlıya bilirsiniz.
ayak masaj Otomatı birden fazla jeton yada para atıldığında hafızasına alarak o sürede çalışmasını sağlar.
ayak masaj Otomatı Her atılan para veya jetonun sayısını hafızasında tutar.
Para yada jeton kutusu 1,5 mm saçtan üzeri elektrostatik toz boya ile kaplanmış olup paslanma yada çizilme olmaz,para kutusu ve jeton kutusu ayrı bölmedir ve kilitleri farklıdır.
Jeton kanalının yanında beklemede devamlı yanan çalıştığı anda yanıp sönen led ışık vardır. ayak masaj Otomatı Voltaj değişikliliklerinde ana kart üzerindeki sigorta devreye girerek sistemi korur.
ayak masaj Otomatı Aşırı yükün sürekli uygulanması halinde motor kendini korumaya alır.
ayak masaj Otomatı Elektrik sarfiyatın dada oldukça cimridir, 4 watt beklemede ve 130 watt çalışmada aylık ortalama 2.5 TL elektrik harcar.
ayak masaj Otomatı Dünya standartlarındaki masaj motor hızındadır,kullanıcı masajı yarıda kesmek isterse ayaklarını yandaki krom basamaklara koyarak inebilir.
Cihazın ayak basamaklarında boya zarar görmemesi ve daima yeni kalması için 304 kalite nokta desenli paslanmaz çelik kullanılmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu