Etiket Arşivi: kiralık otomatlar

Otomat firmaları

SATIŞ OTOMATI FİRMALARINI ORTAK ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUZ Tedarikçimiz Olun Birlikte Kazanalım! Türkiye’nin En Çok Ziyaret Edilen Satış Otomatları Sitesi Olan “Otomat Projeleri” ne Tedarikçi Olmak İstermisiniz ? Üretimini sağladığınız veya satışını yaptığınız Satış Otomatlarınızı bize bildirin. Her türlü Satış Otomat için alış teklifleri sunan müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte karşılayalım.   İletişim bilgi@otomatprojeleri.com       Devamını Oku »

Kiralık Otomatlar

Kiralık Otomatlar Hertürlü Satış Otomatlarının Kiralamasını Gerçekleştiriyoruz. Fuarlar, Organizasyonlar, Açılışlar, Konserler için İhtiyacınız olan Sıcak İçecek, Soğuk içecek, Yiyecek Otomatlarını Kiralayabilirsiniz. İhtiyacınıza Yönelik ve İhtiyaç Duyduğunuz Süre için Satış Otomatlarımızın Kiralamasını Gerçekleştiriyoruz.  Detaylı Bilgi içinİletişime Geçiniz;   bilgi@otomatprojeleri.com     Devamını Oku »

İkinci El Otomatlar

İkinci El Otomatlar Aradığınız İkinci El Satış Otomatını Bize bildirin Uygun Fiyatlarla size Temin edelim.. Hertürlü Satış Otomatlarınızı Sitemizden Kiralayabilir veya Satışını Gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı Bilgi için; bilgi@otomatprojeleri.com       Devamını Oku »

Scroll To Top